Digitální služby

Tec2Track, nový nástroj pro dálkové monitorování, pomáhá sledovat každodenní operace a data, díky čemuž přispívá operativní efektivitě.

Informace a data pomáhají zvyšovat efektivitu a zlepšovat životnost zařízení. Maloobchodníci s potravinami musí splňovat hygienické podmínky a požadavky na skladování potravin, jako je například teplota produktů, ale také zajistit hladký chod operací bez rizika, které by mohly způsobit velké ztráty.


K ovládání Tec2Track nejsou zapotřebí speciální ovladače

Tec2Track je nový nástroj pro vzdálené monitorování, který je nezávislý na dodavatelích ovladačů. Komunikuje s jakýmkoli ovladačem s podporou Modbus, takže je vhodný pro stávající prodejní jednotky, dovybavení nebo pro nové prodejní jednotky.

Nový nástroj pro vzdálené monitorování je škálovatelný od malých samoobsluh nebo čerpacích stanic až po velké hypermarkety. Lze jej připojit k jakémukoli systému. Pokud není schopen komunikovat s ovladačem v jednotce, jsou potřeba pouze snímače Viessmann Monitro uvnitř chladicího nábytku nebo chladíren a gateway jednotka v prodejně. Senzory lze dodatečně instalovat na jakýkoli produkt nebo přímo na produkty Viessmann ve výrobě.

Tec2Track umožňuje maloobchodníkům s potravinami a poskytovatelům služeb monitorovat buď jediný obchod, v případě potřeby i jeden konkrétní kus nábytku nebo celou síť prodejních jednotek. V závislosti na očekávání zákazníka a profilu uživatele je nástroj flexibilní a přizpůsobitelný i pro budoucí použití..

Shromažďování dat z proběhlých operací

Tec2Track poskytuje nejen úplný přehled chladicích systémů a chladicího nábytku, lze jej připojit i ke sledování ventilačního systému, osvětlení, kontroly přístupu a dalších operací správy zařízení. Jinými slovy pokrývá vše od monitorování teploty a energie až po HVAC a monitorování celého systému řízení budovy.

Klikněte pro zobrazení produktové brožury Tec2TrackTEC2TRACK Remote monitoring technology

Pošlete nám zprávu!