Služby

Společnost Viessmann poskytuje bezproblémová řešení chlazení po celou dobu životnosti produktu, abychom zajistili co nejlepší výkon systému. Kromě našich výkonných a přizpůsobitelných hardwarových produktů nabízí Viessman celou řadu služeb, včetně plánování, instalace, servisu, monitorování a údržby.

Tým Viessmann Vám bude k dispozici při instalaci, uvedení chladicích systémů do provozu, aby bylo zajištěno jejich bezchybné fungování. Během životního cyklu zařízení zajišťují naše servisní a údržbářské týmy nákladově efektivní a spolehlivý provoz po průměrnou životnost zařízení 10–15 let. Služby společnosti Viessmann pomáhají zajistit udržitelnost a výrazně snižují spotřebu energie a tvorbu odpadu.

Náš servisní tým úzce spolupracuje s našimi designéry, inženýry a týmy pro výzkum a vývoj, aby neustále zlepšoval komerční řešení chlazení i zkušenosti zákazníků. Od poradenské a technické podpory během fáze plánování projektů zákazníkům až po digitální monitorovací služby a prediktivní údržbu jsou chladírenské služby Viessmann navrženy tak, aby váš provoz byl co nejplynulejší. Náš specializovaný servisní tým Viessmann navíc spolupracuje s vybranými regionálními poskytovateli služeb, aby vám nabídl nepřetržitou místní pohotovost.

VRS Services Portfolio CZ