Okresní nemocnice Neunkirchen, Rakousko

Efektivní technologie chladicích systémů pro kuchyně, kavárny a laboratoře

Nová regionální nemocnice Neunkirchen v Rakousku zaručuje nejen komplexní a na budoucnost zaměřenou zdravotní péči, ale také stanovuje vysoké standardy v péči o životní prostředí a energetické účinnosti. To se prokázalo také výběrem chladírenských řešení od společnosti Viessmann, včetně jedenácti chladicích boxů TectoCell, tří mrazicích boxů a jedné laboratorní místnosti. Chladicí boxy TectoCell Special byly instalovány do pětikomorové kombinované místnosti (45 m²) a dvoukomorové kombinované místnosti (20 m²) na základě specifických požadavků nemocnice.

Projekt okresní nemocnice Neunkirchen lze považovat za špičkový příklad aktivního partnerství. Díky úspěšné spolupráci s plánovacími inženýry a týmem konzultantů společnosti Viessmann se nám podařilo vyvinout efektivní řešení pro nemocniční kuchyni, jídelnu a laboratoř splňující nejvyšší standardy a implementaci v co nejkratší době.

Gerald Bittermann, majitel firmy Bittec Kälte- und Klimatechnik.

Naše reference

Níže jsou uvedeny naše úspěšné příběhy klientů v oblasti zdravotní péče. Kliknutím na odkaz zobrazíte všechny reference. Zobrazit všechny reference