Mikkeli Central Hospital, Finsko

Přizpůsobitelné modulární designové řešení pro čisté prostory slouží operačnímu systému po celou dobu jeho životního cyklu

Společnost Viessmann dodala centrální nemocnici v Mikkeli celkem deset modulárních systémů pro čisté prostory. Díky modulárnímu konstrukčnímu řešení lze technologii přizpůsobovat novým potřebám během životního cyklu operačního systému. Výrobky Viessmann dokonce dokázaly překonat stávající standardy kvality.

Lujatalo Oy byl hlavním dodavatelem projektu. Součástí projektu byly úpravy prvního patra a všech staveb provedených ve dvou přidaných podlažích a v prostorách pro odvětrávání. Kromě toho byla v rámci budovy U zbudována nová čtyřpodlažní přístavba.

- Lujatalo je společnost zaměřená na stavbu bytů a obchodních prostor. Specializujeme se na renovace a energeticky úsporné budovy, říká výrobní inženýr Matti Myllymäki.

Vysoce kvalitní produkty dokonce předčily požadavky

Společnost Viessmann dodala celkem deset modulárních systémů pro čisté prostory. Mezi tyto systémy patří systémové stěny, integrovaný funkční nábytek, okna, dveře a stropní systém.

- Mluvíme o modulárním systému, do kterého lze přidávat nebo odebírat technologie během celého životního cyklu operačních sálů, říká Myllymäki.

- Výrobky Viessmann jsou vysoce kvalitní a někdy dokonce překonávají stávající standardy kvality, chválí Myllymäki.

Interakce během celého projektu fungovala dobře

Myllymäki hodnotí tuto flexibilní a příjemnou spolupráci se společností Viessmann velice kladně. Interakce mezi všemi stranami zapojenými do projektu byla po celou dobu realizace velkým přínosem. Dodávky byly navíc velice rychlé.

- Byl jsem opravdu spokojený jak se spoluprací s Viessmann, tak s konečným výsledkem. Viessmann bych určitě doporučil pro podobné projekty. Komunikace s nimi byla skvělá a jejich produkty jsou vysoce kvalitní, shrnuje Myllymäki.

Naše reference

Níže jsou uvedeny naše úspěšné příběhy klientů v oblasti zdravotní péče. Kliknutím na odkaz zobrazíte všechny reference. Zobrazit všechny reference