Krevní banka pobočky Červeného kříže v Linci, Rakousko

Laboratorní, výzkumná a léčebná zařízení s chladicími boxy Viessmann

Krevní banka Červeného kříže v rakouském Linci je jednou z předních institucí svého druhu v Evropě. Téměř 10 000 metrů čtverečních plochy je k dispozici pro laboratorní, výzkumná a ošetřovací zařízení. Proto byl výběr technického vybavení budovy velmi důležitý, zejména pro místnosti s řízenou teplotou a jednotky zdravotnické péče. Pět chladicích boxů TectoCell o celkové ploše 64 metrů čtverečních a sedm mrazicích boxů o ploše 100 metrů čtverečních spolu s pěti chladicími boxy TectoCell s integrovanými skleněnými dveřmi se denně používá pro předměty vyžadující speciální péči.

Zařízení Viessmann nabízejí trvalou spolehlivost. Díky sofistikovanému samostředícímu systému s drážkou a perem jednotlivé prvky do sebe perfektně zapadají. Šetříme spoustu času během procesu montáže a pomocí systému překrytí stěn můžeme spojovat jednotlivé stěny bez jakýchkoli spár. To znamená, že boxy od Viessmann nabízejí nejlepší možné hygienické standardy.

Herbert Leitner, specialista na chladicí systémy z Rakouska.

Naše reference

Níže jsou uvedeny naše úspěšné příběhy klientů v oblasti zdravotní péče. Kliknutím na odkaz zobrazíte všechny reference. Zobrazit všechny reference