Siebenquell GesundZeitResort, Německo

Siebenquell GesundZeitResort byl vybudován za pomoci lokálních partnerů

Siebenquell GesundZeitResort ve Weißenstadtu ve Fichtelgebirge se spoléhá nejen na špičkové kuchaře, ale také na svěžest, kterou pro něj zajišťují efektivní řešení chlazení od Viessmann Kühlsysteme GmbH se sídlem v Hofu. Díky tomu dokáže svým hostům nabídnout kvalitní gastronomický zážitek. Siebenquell GesundZeitResort není jen lázeňské centrum, ale spíše směsice hotelu, lázn, konferenčních prostor a restaurace. 

Potraviny jsou skladovány ve středisku Siebenquell v několika kombinovaných boxech Viessmann TectoCell Standard Plus, umístěných na třech podlažích. Ty byly naplánovány a vypsány do výběrového řízení specialisty společnosti Heuberger Kälte Klima GmbH se sídlem v Bayreuthu. Tím se nový stavební projekt „Siebenquell“ za 60 milionů eur stal také regionálním společným projektem s celostátní zajímavostí v oblasti chladírenské techniky.

Celkově byly instalovány tři kombinované chladírny, z nichž jedna je pětidílná kombinovaná chladírna, dále pak šestidílná chladírna, chladicí místnost pro nápoje a chladírna pro odpad. Všechny typy chladíren TectoCell Standard Plus se stěnou tloušťky 100 mm.

Naší nejvyšší prioritou byla otázka regionality. Budujeme Siebenquell GesundZeitResort pro region s regionálními partnery. Proto jsme zadali co nejvíce úkolů společnostem z regionu. Je skvělé, že jsme se v tomto obrovském projektu mohli stoprocentně spolehnout na naše silné místní partnery. V oblasti chlazení bylo jasné, že Heuberger a Viessmann budou tento projekt řídit společně, protože oba již prokázali svou spolehlivost a kvalitu v dřívějších projektech. 

Michael Bauernfeind, pověřený zástupce a manažer společnosti Siebenquell GesundZeitResort GmbH & Co. KG

Společnost Heuberger Kälte Klima GmbH spoléhá na kvalitu Viessmann již více než 25 let, aby při instalaci chladicí techniky šlo na staveništi všechno hladce.

It has been clear to me from the beginning that if we participate in this prestigious project, then of course we will do it with Viessmann. Od prvního návrhu až po projektování, stavební proces a instalaci se můžeme vždy stoprocentně spolehnout na naše kontaktní osoby ve společnosti Viessmann.

Dipl.-Ing. a Dipl.-Wirtsch.-Ing. Frank Heuberger, výkonný ředitel společnosti Heuberger Kälte Klima GmbH

Naše reference

Níže jsou uvedeny příběhy o úspěších našich klientů z potravinářského a restauračního prostředí. Kliknutím na odkaz zobrazíte všechny reference.  Zobrazit všechny reference