Humbser und Freunde - lokální nápoje vždy připravené osvěžit

V pivovarské restauraci „Humbser und Freunde“ v bavorském Fürthu nastavují chladicí boxy Viessmann tu správnou teplotu

Jejich filozofie je jasná a jednoduchá: prostřednictvím své pivovarské restaurace v jižním okrese bavorského města Fürth chtějí Fabian Faßmann a Ralph Weiß navrátit slávu místní pivovarské tradici franského regionu. Historické prostory jednoho ze zbývajících secesních pivovarů na světě byly proměněny v moderní restauraci.

Také nabídka restaurace stvrzuje náklonnost těchto dvou mužů k regionu Franky. Součástí nabídky jsou tradiční regionální speciality a deset různých druhů lahvového piva a široký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů.

Nápojový chladicí box zajišťuje dodávku vychlazeného piva přímo do prostor restaurace

Dva plnohodnotné chladicí boxy od společnosti Viessmann zajišťují optimální chlazení potravin a nápojů. Tým zaměstnanců kuchyně využívá vestavěný mrazicí box především pro skladování zmrzliny a hranolků.

Pivo v „Humbser und Freunde“ je skladováno centrálně o patro níže ve sklepě v chladírně TectoCell Standard Plus 80 od společnosti Viessmann. Chladicí box slouží k ukládání všech sudů a přepravek s nápoji. Různé druhy točeného piva jsou napojeny na čepovací ústrojí v restauraci. All perfectly cooled to 5.3 degrees Celsius, the perfect temperature for beer.

Chlazení potravin a piva funguje v praxi mimořádně dobře. Přesně tak jsme si to představovali.

Fabian Faßmann z Humbser und Freunde

Odborné plánování a realizace projektu

Pro pověřené projektanty kuchyně „Aichinger Profiküchen“ z Wendelsteinu (Franky) bylo zřejmé, že nová pivovarská restaurace Humbser und Freunde musí být vybavena chladicími a mrazicími boxy od společnosti Viessmann. „Ve všech našich projektech používáme výhradně chladicí boxy značky Viessmann, protože díky vysoké spolehlivosti jsme s nimi doposud nenarazili na žádné problémy.“ vysvětluje Wolfgang Kästner, oblastní a projektový manažer společnosti Aichinger. "Všechno opět perfektně klaplo, což jen ukazuje, že společnost Viessmann je ten pravý partner pro realizaci našich projektů."

Naše reference

Níže jsou uvedeny příběhy o úspěších našich klientů z potravinářského a restauračního prostředí. Kliknutím na odkaz zobrazíte všechny reference.  Zobrazit všechny reference