Hotel Almhof Schneider, Rakousko

Exkluzivní hotel důvěřuje odbornosti společnosti Viessmann

Almhof Schneider je jednou z nejexkluzivnějších adres v Lechu - a jedním z mála rodinných hotelů v luxusním segmentu. Dodávkami surovin pro jeho fantastickou alpskou kuchyni jsou pověřeni pouze vybraní výrobci. Takto sofistikovaná kuchyně klade nejvyšší požadavky na chlazení potravin. V průběhu rozsáhlých modernizačních prací byly chladicí místnosti TectoCell Standard Plus z nerezové oceli instalovány do vizuálně atraktivního celku.

Výrobky Viessmann vydrží díky svému solidnímu zpracování dlouhou dobu a díky ostatním komponentům, jako jsou posuvné dveře, je možné je velmi flexibilně udržovat na nejnovější úrovni, aby splňovaly naše vysoké standardy. Stejně jako všechny chladicí jednotky v budově jsme spojili tyto chladicí články se systémem zpětného získávání tepla, který dodává teplo, které je generováno zpět do systému. Toto je naše cesta, jak co nejvíce šetřit zdroje v našem podniku.

Gerold Schneider, majitel hotelu

Naše reference

Níže jsou uvedeny příběhy o úspěších našich klientů z potravinářského a restauračního prostředí. Kliknutím na odkaz zobrazíte všechny reference.  Zobrazit všechny reference