Helden Catering, Německo

Společnost Viessmann poskytla společnosti Helden CATERING nejlepší možné chladírenské řešení

Helden CATERING působí v restauračním průmyslu již více než 35 let. Jejich služby sahají od podnikových restaurací a školních jídelen až po poskytování stravovacích služeb soukromým osobám. Když jejich podnikání začalo rychle růst, potřebovali zvýšit svou výrobní kapacitu prostřednictvím kompletní obměny kuchyňských zařízení a společnost Viessmann jim pro tento účel mohla nabídnout svá řešení.

René Karsten je výkonným ředitelem společnosti Helden CATERING v Lübecku. Dobře si pamatuje, jak spolupráce s Viessmann začala.

"Protože jsme potřebovali renovovat naše kuchyňské vybavení, rozhodli jsme se pro společnost Viessmann, která nám nabídla skvělé řešení", vysvětluje Karsten. "Proces začal plánováním renovace společně se společností Neumann Großküchensysteme GmbH a my jsme byli od začátku na stejné vlně", říká.

Kvalitní zpracování s vysokými hygienickými standardy

Společnost Helden CATERING potřebovala řešení, které by zajistilo, aby jejich práce mohla být prováděna s vysokými hygienickými standardy a vysokou kvalitou. Jens Neumann ze společnosti Neumann Großküchensysteme GmbH projekt naplánoval společně s Helden CATERING.

"Viessmann je schopen nabídnout svým klientům skvělý modulární montážní systém, který lze upravit tak, aby vyhovoval všem jeho potřebám", vysvětluje Neumann.

Perfektní chladírenské řešení pro každého

Jak Helden CATERING, tak i Neumann Großküchensysteme GmbH jsou se službami společnosti Viessmann spokojeni.

Naše kuchyně byla navržena tak, aby byla funkční a vyhovovala našim potřebám. Zároveň ji ale lze snadno upravit tak, aby se přizpůsobila a podpořila náš budoucí růst. Vybrali jsme správný produkt. Toto je pro nás dokonalé řešení.

René Karsten, CEO of Helden Catering

Se společností Viessmann jsme velmi spokojeni a doporučujeme ji všem našim dodavatelům. Jejich modulární montážní systém je prostě fantastický. Jsme velmi rádi, že s Viessmann spolupracujeme.

Jens Neumann, Neumann Großküchensysteme GmbH

Naše reference

Níže jsou uvedeny příběhy o úspěších našich klientů z potravinářského a restauračního prostředí. Kliknutím na odkaz zobrazíte všechny reference.  Zobrazit všechny reference