Brasseria L’Amour, Finsko

Chladicí místnost v L’amour dělá jednoho šťastného kuchaře

Brasserie L’amour je útulná restaurace v centru města Porvoo ve Finsku. Restaurace, umístěná v historické budově, musela být vyprojektována a postavena od nuly. Viessmann Kylmäjärjestelmät delivered the restaurant cold rooms in a one easy and functional package.

V Brasserie L’amour, která se nachází na okraji starého města Porvoo, je personál zaneprázdněn přípravami před zahájením dne. Na lince jsou čerstvé bylinky a na stole mihotají plamínky svíček. Restauratér a kuchař Kai Kallio šťastně sedí u jednoho z nich.

- Jednoduché a kvalitní jídlo s vřelým a přátelským servisem, to je náš stručný a věcný koncept, říká Kallio.

The tremendous building that is full of history used to be a bank, so the transformation to a restaurant had to be started from scratch.

- Viessmann byl vybrán jako partner již ve fázi plánování, protože naším cílem bylo najít to nejlepší řešení, ohlíží se Kallio zpět.


Funkčnost je pro nás nejdůležitějším aspektem

Kallio již v minulosti navrhl několik restaurací a kuchyní, takže nyní už věděl, co se od chladicího boxu vyžaduje.

- Vždy se snažím vyžádat si nabídky od tří různých dodavatelů a porovnat je. Nabídka a balíček Viessmann, které nám poskytli, byly nejlepší, říká Kallio.

Viessmann byl zapojen do procesu plánování a odpovídal za technická řešení.

Dodávka a instalace chladicích boxů byla provedena v krátkém čase a my jsme tak mohli naší restauraci úvest do provozu velice rychle.

- Funkčnost je pro nás nejdůležitějším aspektem

Vstup, skladování potravin, police, snadné čištění a hygiena - společnost Viessmann dokázala poskytnout promyšlené řešení všech těchto aspektů, podotýká Kallio s úsměvem na tváři.


Šťastný kuchař

I další zaměstnanci jsou velmi spokojeni s řešením společnosti Viessmann.

Všechno je v pořádku, když neslyšíte zpětnou vazbu. Pak je šéfkuchař šťastný, říká Kallio a usmívá se.

Určité věci musí být vždy v pořádku a monitorování se provádí každý den. Já ani ostatní kuchaři jsme si nevšimli žádných problémů. Jsme velmi šťastní.

Kai Kallio, restauratér a kuchař

Naše reference

Níže jsou uvedeny příběhy o úspěších našich klientů z potravinářského a restauračního prostředí. Kliknutím na odkaz zobrazíte všechny reference.  Zobrazit všechny reference