Supervalu supermarket, Irsko

Společnost Viessmann byla vybrána pro renovovaci supermarketu Supervalu

Joseph Wallace nedávno učinil velký krok k tomu, aby v budoucnu prokázal kvality zavedeného rodinného podnikání ve Wellingtonbridge. Již sedmdesát let jeho podnikání nabízí kvalitní produkty a vynikající služby zákazníkům, ale kvůli kapacitním důvodům potřeboval drasticky rozšířit a kompletně zrekonstruovat svůj obchod, aby zákazníkům poskytoval ještě větší produktovou škálu. V rámci tohoto významného projektu byla vybrána společnost Viessmann, aby do této prodejní jednotky svá chladicí zařízení dodala. To zahrnuje i nové obslužné pulty TectoServe SL1 pro prezentaci lahůdek. Pan Wallace uvedl, že jeho tým je s novým chladicím nábytkem naprosto spokojen. Nabízejí jak lepší osvětlení produktu pro jeho atraktivnější prezentaci, tak zajišťují i zvýšení prodeje.

Meziroční nárůst prodeje o 15% je jasným důkazem toho, jak pozitivní dojem prodejní jednotka po rekonstrukci v zákazníkovi zanechala.

Joseph Wallace, majitel

Naše reference

Níže jsou uvedeny příběhy o jednotlivých projektech. Kliknutím na odkaz zobrazíte všechny reference. Navštivte stránku s odkazy Naše reference