Supermarket Coop, Švédsko

Moderní technologie, dostupnost a ekologická chladiva

Společnosti Viessmann a Coop letos uzavřely smlouvu na dodávku chladicího nábytku a mrazáků pro nově vybudovaný obchod Stora Coop Halmstad ve Švédsku. Společnost Viessmann dodala do obchodu na 200 metrů chladicího nábytku. Prodejna je vůbec první, kde se testují nové regály TectoDeck MD5. Coop byl jmenován nejudržitelnější značkou mezi švédskými maloobchodními řetězci s potravinami a řadí se na třetí místo mezi všemi společnostmi.

Jako nejnovější prodejna v regionu můžeme nabídnout nejmodernější služby v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi, abychom našim zákazníkům vytvořili příjemný nákupní zážitek. Od zákazníků sklízíme mimořádně pozitivní zpětnou vazbu o pohodlí obchodu, což odpovídá způsobu, jakým hodnotíme faktory při výběru vybavení naší prodejny. Energetická účinnost a používání ekologicky šetrných chladiv jsou pro nás a naše zákazníky velice důležité.

Mr Pihlblad, manažer Stora Coop Halmstad

Naše reference

Níže jsou uvedeny příběhy o jednotlivých projektech. Kliknutím na odkaz zobrazíte všechny reference. Navštivte stránku s odkazy Naše reference