Rewe Dornseifer - Rodinný podnik, s láskou k regionu a udržitelnosti, důvěřuje chladicím řešením společnosti Viessmann

Stejně jako společnost Viessmann, je i Dornseifer rodinným podnikem s více než 50letou historií a dlouholetou tradicí. Ze dvou malých „obchůdků“, se dnes společnost rozrostla na 17 obchodů s čerstvými potravinami a s více než 1 000 zaměstnanců. Rodinný podnik Dornseifer provozuje také vlastní výrobu masných a uzenářských výrobků.

Pro rodinu Dornseiferů je snadná orientace zákazníka na prodejně stejně důležitá, jako čerstvé a lokální produkty. Výběr chladicího nábytku, pro prezentaci potravin v obchodě, je také velmi zásadní. Na prodejně by se měli zákazníci snadno a rychle orientovat, protože zákazník je vždy na prvním místě.

Moderní design, snadná obsluha a vysoká energetická účinnost

Přesně v tomto ohledu splňuje společnost Viessmann požadavky rodiny Dornseiferových při přestavbě prodejny na konci roku 2021: s dokonale vyhovujícím chladicím a mrazicím nábytkem pro skvělou vizibilitu zboží a zaručenou čerstvost.

Hned na první dojem mě design výrobku okamžitě přesvědčil. Jako majitelé maloobchodních prodejen potravin, bychom se raději zabývali jinými věcmi, než technickými problémy. Proto přikládáme nejvyšší důležitost navazujícímu zákaznickému servisu, stejně jako servisním technikům společnosti Viessmann, kteří nás plně podporují.

Jörg Dornseifer, majitel společnosti Dornseifer, obchody s čestvými potravinami

Rewe Dornseifer reference - Mr Dornseifer
Rewe Dornseifer reference - Flower cold room
Rewe Dornseifer reference - Tecto MD3

Kromě velkého počtu chladicího nábytku, který zákazníci využívají při každodenních nákupech v obchodech Rewe Dornseifer, je v zadní části prodejny také chladicí box TectoCell. Tím je zajištěno, že květiny a rostliny prodávané v obchodě jsou udržovány při nejlepší možné teplotě a čerstvosti.

Následující chladicí a mrazicí nábytek nabízí zákazníkům prodejny Rewe Dornseifer v Siegenu každý den čerstvé a dobře chlazené potraviny:

  • Tecto MD5 - přístěný chladicí regál s prosklenými dveřmi pro lepší energetickou účinnost
  • Tecto MD5 - otevřený přístěný chladicí regál pro hotové pokrmy
  • Tecto MD3 - oboustranný chladicí regál
  • Tecto SV5 - středně vysoký přístěný chladicí regál pro chlazení sýrových specialit nebo zeleniny
  • Tecto VF1 Luxo - velkokapacitní mrazicí regál např. na mražené pečivo a koláče
  • Tecto IS1 - mrazicí ostrov ergonomicky přístupný ze všech stran pro mražené zboží např. pizza, mražená zelenina atd.
  • TectoCell Standard Plus - chladicí box pro chlazení květin v zadní části prodejny
  • Tecto SL2 - pro prodej ryb, masa, uzenin a sýrů
  • Středně vysoké chladicí regály pro čerstvé ovoce a zeleninu

Naše reference

Níže jsou uvedeny příběhy o jednotlivých projektech. Kliknutím na odkaz zobrazíte všechny reference. Navštivte stránku s odkazy Naše reference