ICA Kvantum Trossen

Do budoucnosti s technologiemi Viessmann

V srdci krásného švédského města Trosa leží nově otevřený obchod s potravinami ICA Kvantum Trossen. Otevřelo se sice až v listopadu 2019, ale již se ukázalo jako klenot jak po estetické, tak po technické stránce. Díky inovativním ekologickým a technologickým řešením všude kolem, a zejména v chladicím systému poskytovaném společností Viessmann, se ICA Kvantum Trossen stala v rekordním čase nesmírně oblíbeným obchodem s potravinami.

Jens Cederholm, manažer obchodu, má více než dvě desetiletí zkušeností s prací v potravinářském průmyslu. Ví, co potřebuje prodejní jednotka ICA, aby potěšila a inspirovala zákazníky.

Uskutečněno na sto prohlídek před zahájením rekonstrukce

Když nastal čas pořídit pro prodejnu nový chladicí nábytek, provedl Jens pečlivé zmapování trhu.

- Uskutečnili jsme více než sto inspirativních prohlídek. Pak jsme se podívali na nový chladicí nábytek Viessmann a byli jsme unešeni, odhaluje Jens.

Budoucnost chladírenství

Celý chladicí systém využívá nejmodernější technologie a pracuje na geotechnickém principu. ICA Kvantum Trossen je jedním z prvních obchodů ve Švédsku, které uvedly tuto inovativní technologii.

- Životní prostředí pro nás bylo vždy velmi důležité. Částečně proto, že je to dobré pro planetu, a částečně proto, že péče o životní prostředí také přinese peněžní úspory. Všechny obchody ve Švédsku a Evropě budou muset nakonec zavést CO2 chladiva, takže to pro nás byl perfektní pilot, vysvětluje Jens.

Vidina zvýšení prodeje až o 20%

Obchod má 15 000 až 20 000 zákazníků týdně a tržby se pohybují kolem 19 milionů eur ročně. Díky novému chladicímu systému a veškerým zlepšením účinnosti, které přináší, doufá ICA zvýšení prodeje o přibližně 20%.

Jense přesvědčila jak úspornost a funkčnost zařízení, tak i spolehlivost Viessmann jako dodavatele.

Myslím, že Viessman prošel při vývoji produktů dlouhou cestu. Myslím, že by to mohl být nejlepší chladicí nábytek na trhu. Snad nejdůležitější věcí pro nás je však ziskovost.

Jens Cederholm, ICA Kvantum Trossen

Naše reference

Níže jsou uvedeny příběhy o jednotlivých projektech. Kliknutím na odkaz zobrazíte všechny reference. Navštivte stránku s odkazy Naše reference