Foodora Market, Finsko

Chladicí boxy zlepšují chladicí řetězec a urychlují logistický provoz

Foodora Market je online obchod s potravinami společnosti Foodora, který doručuje objednávky zákazníkům až ke dveřím. Foodora Market má nyní ve Finsku deset poboček a snaží se doručovat produkty do 30 minut od objednání.

– Zavazujeme se doručovat čerstvé a vysoce kvalitní produkty, což úzce souvisí s rychlostí našeho provozu."" říká Saija Karlssonová, provozní manažerka společnosti Foodora Market v regionu finského hlavního města.

Viessmann_Foodora_Karlsson_Stilli9.png

Rychlost je zásadní

Zavazujeme se doručovatPro optimalizaci rychlosti provozu je Foodora Markets vybavena chladicími boxy namísto obvyklých chladicích regálů. Rollkontejnery se zbožím lze zavážet přímo do chladicích boxů pro snadnou vykládku a skladování, což dělá logistický provoz efektivnějším a zlepšuje chladicí řetězec. Efektivní otevírání dveří chladicího boxu pomáhá minimalizovat působení pokojové teploty na produkty.


–Když zákazník zadá objednávku v aplikaci, tak je zaevidovaná v našem systému. Zaměstnanci pak kompletují objednávky přímo v chladicích boxech, čímž minimalizují otevírání dveří a chrání tím teploty produktů.“ vysvětluje Karlssonová.

Vybrali jsme si chladicí boxy TectoCell od společnosti Viessmann, protože byly snadno přizpůsobitelné našim požadavkům. Usnadňují nám také skladování a vyzvedávání zboží, zatímco dodržujeme nepřerušený chladicí řetězec.

Saija Karlssonová, provozní manažerka Foodora Market Finsko

625px_foodora2.png

Úspěšná spolupráce

Podle Karlssonové spolupráce se společností Viessmann funguje dobře. Chladicí boxy byly při nákupu přizpůsobeny naším požadavkům a jejich instalace proběhla bez problémů.

– Bylo pro nás důležité, aby dodali a nainstalovali chladicí boxy v požadovaném termínu. Jejich technici vždy dorazili podle plánu.“ říká Karlssonová na závěr.

Naše reference

Níže jsou uvedeny příběhy o jednotlivých projektech. Kliknutím na odkaz zobrazíte všechny reference. Navštivte stránku s odkazy Naše reference