Food Market Herkku, Finsko

Nový Food Market Herkku je energeticky efektivní a ekologický obchod

Food Market Herkku je potravinová oáza přímo v srdci finských Helsinek. Výběr je široký a zahrnuje i produkty, které nejsou pro tuto oblast až tak typické. Food Market Herkku klade důraz na dobré jídlo, suroviny vysoké kvality a zároveň na vysoce kvalitní zákaznický servis.

Obchod s potravinami v obchodním domě Stockmann se stal součástí S Group na začátku roku 2018. HOK-Elanto, jedno z regionálních družstev S Group, má na starosti i Food Market Herkku v centru Helsinek.

- Je opravdu snadné milovat Food Market Herkku. Vyznačujeme se vynikající pozicí v centru Helsinek a samozřejmě kvalita a profesionalita jsou také velmi vysoké. Tyto fakty nás číní zcela jedinečnými. Ano, máme nejlepší finský obchod s potravinami, usmívá se manažerka Food Market Milli Teivaala.

Pro takto rozsáhlý projekt je zkušený partner nutností

Prodejna prošla významnou proměnou v létě roku 2018. Byl to možná jeden z vůbec největších projektů HOK-Elanto v oblasti renovací. Prodejní jednotka byla naposledy renovována asi před 10 lety kde předchozímu chladicímu systému již končila životnost.

- Vybrali jsme si Viessmann, protože jsme pro tento projekt potřebovali nejspolehlivějšího partnera, říká Jaakko Niemi, manažer projektu odpovědný za obnovu.

Společnost Viessmann dodala do obchodu nový energeticky úsporný a ekologický CO2 agregát. Součástí dodávky byl také jak chladicí nábytek, jako jsou regály, mrazáky s centrálním chlazením, tak i plug-in nábytek. Instalaci provedl montážní tým Viessmann a dva lokální partneři.

- Projekt byl pro nás všechny, včetně instalačního týmu Viessmann, náročný. Práce probíhala i v nočních hodinách a bylo zapotřebí pracovat i mezi spotřebiteli. Instalační tým spolupracoval se stavební společností, která byla odpovědná za přepravu zboží. I přes náročné podmínky byl výsledek vynikající, říká Niemi.

- Zvláštní výzvou byla skutečnost, že práce byla prováděna během otevírací doby v obchodě, kde je bezpečnost potravin nesmírně důležitá. Dobrá práce, dodává Niemi.

Vynikající zpětná vazba od zákazníků

Instalační tým Viessmann obdržel slova chvály i od manažerky Teivaala. Komunikace byla v rámci celého projektu dobrá a spolupráce snadná. Rekonstrukce trvala asi čtyři měsíce a konečným výsledkem byl obrovský úspěch. Rozdíl oproti původnímu formátu prodejny je značný.

- Když byly stavební práce u konce, nemohla jsem si ani uvědomit, jak úžasné to doopravdy bude. Nyní je vše připraveno a zákazníci poskytli pouze pozitivní zpětnou vazbu. Je snadné si všimnout, že změna ve srovnání se stavem před rekonstrukcí je obrovská, říká Teivaala.

Agentura IGD pro mezinárodní průzkum trhu s potravinami zařadila Food Market Herkku mezi TOP-16 obchodů na světě. Takže pokud jste náhodou v Helsinkách, navštivte a užijte si tento pěkný obchod s chladicími řešeními Viessmann.

Je opravdu snadné milovat Food Market Herkku. Vyznačujeme se vynikající pozicí v centru Helsinek a samozřejmě kvalita a profesionalita jsou také velmi vysoké. Tyto fakty nás číní zcela jedinečnými. Ano, máme nejlepší finský obchod s potravinami, usmívá se manažerka Food Market Milli Teivaala.

Milli Teivaala, manažerka Food Market

Naše reference

Níže jsou uvedeny příběhy o jednotlivých projektech. Kliknutím na odkaz zobrazíte všechny reference. Navštivte stránku s odkazy Naše reference