Edeka Schmidt´s market XL, Německo

At Edeka Schmidt's XL market in Bad Säckingen, Viessmann cooling solutions ensure perfect freshness - a shopping experience with "wow"

Tato nová prodejní jednotka v Bad Säckingenu s více než 3000 metry čtverčními prodejní plochy se plně spoléhá na chladírenská řešení Viessmann.

Martin Schmidt, jeden ze tří výkonných ředitelů Edeka Schmidt, se o společnosti Viessmann dozvěděl na Euroshopu 2017 a rychle navázal na další obchodní diskuse. Pro Edeka Group Südwest je to první velký projekt se společností Viessmann Kühlsysteme GmbH.

Nakonec bylo v prostorách prodejny Edeka Schmidt market XL nainstalováno celkem 35 účinných chladicích regálů o celkové délce více než 100 metrů. Tři sekce nového a prostorově úsporného chladicího regálu TectoDeck MD5 udržují mléčné výrobky čerstvé. Další tři samoobslužné pulty slouží pro prezentaci uzenin, nápojů a produktů z ryb. Zajisťují optimální teplotu pro tyto produkty tak, aby jejich kvalita zůstala zachována. 16,25 metrů dlouhý chladicí regál TectoDeck MD3 e-Visio vytváří ideální podmínky pro zeleninu, sýry a uzeniny. Čtyři mrazničky TectoFreeze VF1 Luxo navíc poskytují ideální podmínky pro mražené potraviny o celkové délce přes 40 metrů.

Kromě toho byly v prodejně Edeka Schmidt market XL v Bad Säckingenu instalovány dva impulzní ostrůvky TectoPromo IS1 Norwell pro chlazené a mražené produkty.

Náš nový obchod s konceptem tržnice je mezi zákazníky velmi oblíbený. Pocit jako na tržnici by neměl zůstat pouze v oddělení chlazených a mražených produktů, ale měl by být v zákazníkovi nadále evokován i v ostatních sekcích prodejny. Proto bylo pro nás při výběru chladicího a mrazicího nábytku obzvláště důležité, abychom na malém půdorysu mohli prezentovat širokou škálu zboží. To vytváří více prostoru pro prezentaci zboží a podporuje tak charakter tržnice.

Martin Schmidt, jednatel společnosti Edeka Schmidt

Naše reference

Níže jsou uvedeny příběhy o jednotlivých projektech. Kliknutím na odkaz zobrazíte všechny reference. Navštivte stránku s odkazy Naše reference