Edeka Görse, Německo

Nový úspěšně dokončený projekt Edeka Görse & Meichsner v Berlíně

Nová Edeka Görse & Meichsner na Eichborndammu v Berlíně-Reinickendorfu stanovuje nová měřítka v několika aspektech a spojuje dva světy: kaviár jesetera ze Sibiře nebo lanýže z Francie a Itálie, stejně jako sushi najdete v oddělení lahůdek. Mimo to nabízí nová Edeka o rozloze 2 000 m² hlavně potraviny regionálního původu.

Tradice a inovace se v Eichborndammu střetávají neobvyklým způsobem. Jako vůbec první Edeka v Německu využívá tato nová prodejna v Reinickendorfu ve svém oddělení mléčných výrobků inovativní chladicí nábytek Viessmann s dvířky Smart Access. Ty lze otevřít bez jakéhokoli kontaktu a jsou absolutním hitem mezi zákazníky.

„Jsem rád, že jsme si vybrali dveře Smart Access, investice rozhodně stála za to,“ vysvětluje Peter Görse. Protože dveře Smart Access nedisponují žádným orámováním, je prezentace zboží výrazně lepší než u chladicích regálů s konvenčními dveřmi. „Tato přidaná hodnota byla pro nás důležitá, proto jsme akceptovali i vyšší investiční náklady,“ dodává Görse. Pozornost přitahují nejen prakticky neviditelné dveře, ale také samotné chladicí regály TectoDeck LEHO 2 od společnosti Viessmann.

Kromě regálu TectoDeck Leho 2 se pro potraviny a chlazené nápoje používají dva klasické regály TectoDeck MD1 Spirit Plus. Chladicí a mrazicí nábytek TectoFreeze VF1 Luxo od Viessmann v Reinickendorfu tak plní dvojí roli.

Díky dobrým zkušenostem a především díky vynikající odezvě zákazníků se chce Edeka Görse & Meichsner i v budoucnu držet inovativních konceptů Viessmann. 

Touto novou provozovnou jsme stanovili měřítko, kterého se budeme držet při realizaci budoucích projektů.

Peter Görse

Naše reference

Níže jsou uvedeny příběhy o jednotlivých projektech. Kliknutím na odkaz zobrazíte všechny reference. Navštivte stránku s odkazy Naše reference