Instalačně - montážní práce jsou neustálým závodem s časem

19. 10. 2020
Viessmann installation team

Váš čas má svoji hodnotu, ale na rozdíl od peněz jej nelze vrátit. Při instalačních pracích jsou hodiny proti montážníkovi. Instalační práce nevyhnutelně znamenají neproduktivní prostoje pro podnikání našich klientů. Chceme snížit prostoje klienta na absolutní minimum. Cíle našich klientů jsou naše cíle.

Jako lidé jsme mistři v multitaskingu, abychom zkrátili čas. Multi-tasking je často považován za vrcholný znak produktivity. Ale neustálé procházení mezi úkoly je kontraproduktivní a je pravděpodobnější, že se dopustíme lidských chyb.

Společnost Viessmann Refrigeration vyvinula tzv. PipeMOST, aby výrazně zjednodušila instalační proces a eliminovala výskyt lidských chyb.

V typické maloobchodní prodejně je často mnoho metrů potrubí. Tradiční montáž potrubní sítě v průběhu výstavby objektu zabere hodně času se spoustou činností jako měření, plánování, řezání, ohýbání, umístění a pájení.

Inovativní PipeMOST společnosti Viessmann Refrigeration řeší tuto výzvu standardními prvky instalovanými z výroby. Vše, co je třeba udělat v prostorách klienta, je připojit potrubí do chladicí/ mrazicího nábytku. Čím více času ušetříme, tím efektivnější, produktivnější a šťastnější jsme my i klient.

Zjednodušená instalace, kterou nabízí PipeMOST, zkracuje čas, který klient potřebuje k zavření svých prostor. Čím déle jsou prostory uzavřené, tím více to ovlivní podnikání klienta. Jedním z klíčových cílů instalačních prací je co nejrychlejší opětovné otevření obchodu pro zákazníky klienta.

Viessmann Refrigeration PipeMOST usnadňuje instalační práce, výrazně zkracuje dobu trvání celého procesu a zajišťuje vysoce kvalitní provoz po celou dobu životnosti zařízení. PipeMOST šetří více než dvě hodiny instalačního času pro každou linii nábytku s 8 moduly.

Podívejte se na video

Chcete vědět více? Kontaktujte náš prodejní tým a popovídejte si!