Pohledy na odvětví chlazení

Snadné připojení chladírny k běžným podlahám

10. 03. 2021

Správné, hygienické spojení prvků chladírny a okolní podlahy komerčních kuchyní je nezbytné pro snížení hygienických rizik a prodloužení životnosti chladíren. Podívejte se a zjistěte, jak se to dělá správně!

Čtěte více

ECO design a energetické značení vstoupí v platnost v březnu 2021

12. 01. 2021

ECO design and energy labelling directives come to effect - what exactly do they mean?

Čtěte více

Instalačně - montážní práce jsou neustálým závodem s časem

19. 10. 2020

Váš čas má svoji hodnotu, ale na rozdíl od peněz jej nelze vrátit. Při instalačních pracích jsou hodiny proti montážníkovi. Instalační práce nevyhnutelně znamenají neproduktivní prostoje pro podnikání našich klientů. Chceme snížit prostoje klienta na absolutní minimum. Cíle našich klientů jsou naše cíle.

Čtěte více

Budoucnost vašeho chlazení ve jménu přírody a udržitelnosti

29. 05. 2020

As pressure builds to meet greenhouse gas (GHG) emission reduction targets, the global retail sector is increasingly switching over to natural refrigerant systems to do their part for the environment – and their pockets.

Čtěte více

Nejnovější trendy v chlazení

30. 03. 2020

Jak komunikují maloobchodníci a výrobci s nakupujícím, aby přilákali jeho pozornost?

Čtěte více

Clean me up before you go, go - Hygienické postupy pro profesionály

15. 11. 2019

Lidé, kteří pracují v profesionálních kuchyních, již znají důležitost hygieny a čistoty v tomto odvětví - což zahrnuje i jejich chladicí systémy. Ve skutečnosti je hygiena a čistota ústředním bodem zdravého moderního života. Hrají zásadní roli v komerčním chlazení jakéhokoli profesionálního prostředí, ať už je to gurmánská kuchyň, květinářská skříň nebo chladírna potravin.

Čtěte více

O propojení maloobchodu a stravovacích služeb

20. 06. 2019

Globálně se zrychluje posun směrem k fúzi maloobchodu a potravinářských služeb. Více maloobchodníků zvažuje, jak mohou využít růstových příležitostí mimo maloobchod s potravinami. A přestože mnoho nepotravinářských trhů představuje právě teď své vlastní výzvy, na mnoha trzích roste počet potravin v pohybu.

Čtěte více

Vyhodnocení vašich potřeb v chladírnách - výběr vhodného řešení

19. 09. 2018

Každé naše rozhodnutí má několik faktorů, které je třeba vzít v úvahu, abychom dosáhli praktického řešení. To zahrnuje vyhodnocení vašich potřeb pro chladírnu - a my ve společnosti Viessmann Refrigeration Solutions vám můžeme nabídnout rady, aby správné rozhodnutí pro vás dnes bylo také tím správným rozhodnutím, které bude správné i v budoucnu.

Čtěte více

Udržíme vaše květiny švěží

06. 06. 2018

Být květinářem znamená poskytovat čerstvé produkty a personalizované služby v těch nejemotivnějších obdobích v životě vašich zákazníků - sňatky, promoce, narozeniny, promoce, výročí a dokonce i pohřby. Jak zabránit tomu, aby profesionální chování a květiny neztrácely na kvalitě ani pod takovým tlakem? Jedním ze způsobů je dívat se nad rámec bezprostředních potřeb.

Čtěte více