Vitec představuje modulární a mobilní jednotky intenzivní péče

Viessmann intensive care units

Pro ochranu lidí a životního prostředí uvádí společnost Vitec, společnost Viessmann Technologies GmbH, na trh modulární a mobilní jednotky intenzivní péče (ICU). Tam, kde je vyžadována maximální ochrana proti choroboplodným zárodkům, virům a vlivům prostředí, zajišťují jednotky IC flexibilně, efektivně a bezpečně ochranu pacientů, zaměstnanců a životního prostředí.

Jednotky intenzivní péče pro jednoho a dva pacienty

Každá jednotka IC zahrnuje uzamykatelnou oblast pro zdravotnický personál, operační sál intenzivní péče a oblast technického vybavení. Operační místnosti jsou určeny pro samostatnou postel nebo dvě nemocniční lůžka. Moduly mají:

  • testované mikrobicidní povrchy

  • design interiéru v souladu s platnými normami a směrnicemi pro nemocniční technologie
  • izolaci pacientského pokoje řízeným podtlakem

Modulové místnosti společnosti Viessmann jsou certifikovány WHO, Německým institutem pro čisté prostory (DRRI) a TÜV.

Mobilní a přenosné jednotky intenzivní péče

Modulární jednotky intenzivní péče jsou k dispozici jako standardizované jednotky pro dočasné vnitřní nebo kryté venkovní instalace. Rychle se instalují například do výstavních hal nebo sportovních arén jako další zařízení intenzivní péče a v případě potřeby je lze individuálně přizpůsobit. Díky modulárnímu designu jsou jednotky intenzivní péče mobilní, přenosné a rychle se instalují. Jednolůžkovou verzi lze také předem smontovat a přepravovat jako hotovou jednotku.


Odbornost v oblasti technologií pro čisté prostory

Viessmann Technologies GmbH, Vitec, je kompetentním partnerem s více než 15letými zkušenostmi se specifickými požadavky odvětví ve všech aplikacích technologie čistých prostor. Společnost realizovala více než 1000 projektů ve 29 zemích světa. Multidisciplinární systémová řešení společnosti Vitec pro aplikace ve zdravotnictví a biologických vědách. Dnes je Vitec jednou z předních společností v odvětví čistých prostor.

Andreas Maul, výkonný ředitel společnosti Vitec, říká: „Vitec již léta úspěšně dodává stacionární jednotky pro nemocnice. Kvůli Corona pandemii jsme spojili naše inženýrské dovednosti a rychle vyvinuli modulární a mobilní jednotky, které lze rychleji dodávat a instalovat. S těmito jednotkami intenzivní péče můžeme pomoci chránit pacienty, personál a životní prostředí. “

Jednotky intenzivní péče jsou k dispozici pro zařízení zdravotní péče. Obchodní zastoupení Viessmann Refrigeration Solutions společně se společností Vitec poskytnou zájemcům další podrobnosti.

Kontakt pro více informací:

Andreas Maul, Managing Director, Viessmann Technologies GmbH, tel: +49 (0) 92817795 140,
email: muan@viessmann.com

Viessmann intensive care units in a hall