ESyCool green

Pomáháme v boji proti globálnímu oteplování - ESyCool green je energeticky šetrným řešením pro maloobchod s potravinami.

Viessmann - for the benefit of the future

  • Komplexní energetické řešení pro food retail obchodní jednotky, které kombinuje vytápění, chlazení a energetický management
  • Až o 20-25% nižší spotřeba energie než u nejnovějších integrovaných CO2 systémů
  • O 90% méně chladiva ve srovnání s tradičními systémy spolu s lepší provozní spolehlivostí
  • Škálovatelné pro různé velikosti prodejních formátů a vhodné pro stávající i nové obchody

V evropském průměru je více než 70% spotřebované energie v maloobchodech představuje elektřina a většina z toho, asi 60%, je využívána pro chod chladicích zařízení.

Všichni provozovatelé maloobchodních sítí hledají způsoby, jak snížit svou uhlíkovou stopu a zavést ekologičtějšího obchodní technologie. Pro dosažení tohoto cíle představila společnost Viessmann v rámci EuroShop veletrhu ESyCool green systém, který snižuje spotřebu energie až o 25%.

Systémy ESyCool green využívají EC Pro jednotky

Jádrem ESyCool green systému jsou moduly tepelných čerpadel Tecto EC Pro „průmyslově vyráběné, testované a certifikované“, které používají přírodní chladivo R290. Venkovní instalace a zajištuje nejvyšší kvalitu a provozní spolehlivost. Modulární systém lze použít ke kombinování chlazení a topení, ale lze jej také rozšířit o ukládání energie.

Tři modulární řešení pokrývají chlazení a topení podle potřeb zákazníků

Tento modulární energetický systém lze instalovat do stávajícího prodejního formátu nebo do zcela nových budov. Zákazníci si mohou vybrat ze tří různých variant ─ Integral Plus, Integral nebo Basic ─ v závislosti na jejich požadavcích, možnostech místa a umístění.

Další informace a detaily o systému ESyCool green naleznete v tomto prospektu    ESyCool GB

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.